Klippan Keukenschort Lemon tree
Artikelnummer: 570400 OverzichtKlippan Kitchen Keukenschort Lemon tree
De Kitchen collectie van Klippan is een uitgebreide collectie van theedoeken, keukenschorten, tafellopers etc.. De textiel collectie is gemaakt in 100% katoen en alles is Oeko-Tex gecertificeerd. Deze Scandinavische designs & prints geven de keuken een leuk Scandinavisch tintje.
Lemon tree is een kleurrijk ontwerp!
Het ontwerp Lemon tree van de ontwerpster Bitte Stenström. is vrolijk met citroenen aan een citroen boom. Combineer het schort Lemon tree met de andere leuke items uit de Lemon tree collectie.
Merk: Klippan
Artikel: Keukenschort met zakje aan de voorzijde
Ontwerp: Lemon tree
Materiaal: 100% katoen
Productie: in de eigen Oeko-Tex® weverij gecertificeerde Klippan weverij
Verzendkosten: €5,00 binnen NL en BE
Levertijd: Onze verzenddagen zijn maandag t/m donderdag.
Ontwerpster: Bitte StenströmDe Zweedse ontwerpster Bitte Stenström laat zich inspireren door zowel de stad als de natuur. In haar werk ontmoet het alledaagse het poëtische: een tak met citroenen, een vos of boerderij dieren groeien uit tot een grafisch patroon. Haar stijl is speels en herkenbaar, met heldere lijnen en verrassende composities. Voor Klippan vertaalt ze haar illustraties naar duurzame woon- en keukenproducten. Zo ontstaat textiel dat niet alleen praktisch is, maar ook verwondert. Elk dessin vertelt een verhaal in vorm, lijn en kleur speels en decoratief.
Klippan plaids - een duurzame en comfortabele keuze!